O firmie

Producent wyrobów betonowych Prefagbud – o firmie

Dowiedz się kim jesteśmy i dlaczego warto nam zaufać!

shutterstock_786331

Przedsiębiorstwo Prefagbud to firma, która działa na krajowym rynku budowlanym już od 1986 roku. Od samego początku naszej działalności zajmujemy się produkcją stropów Teriva, bloczków fundamentowych, nadproży, L- 19, pustaków>wentylacyjnych, belek stropowych, kształtek wieńcowych oraz innych prefabrykatów drobnowymiarowych.

Mimo długiej obecności w branży cały czas dbamy o rozwój naszej firmy i zakładu produkcji. W latach 90-tych zakupiliśmy nowoczesne i zautomatyzowane zachodnie linie produkcyjne do wytwarzania prefabrykatów betonowych. Od tamtego momentu rozpoczęliśmy produkcję materiałów budowlanych z wykorzystaniem wibopras. Dzięki temu mogliśmy osiągnąć doskonałe parametry jakościowe naszych wyrobów betonowych. Nowa linia produkcyjna umożliwiła również wyraźną poprawę parametrów ekologicznych wytwarzanych przez nas elementów. Oferowane przez nas prefabrykaty wykonywane są wyłącznie z kruszyw naturalnych, bez użycia popiołów dymnicowych.

Naszym celem jest dostarczanie Klientom produktów najwyższej jakości w konkurencyjnych cenach. Od stropów Teriva po bloczki betonowe – na każdym etapie produkcji dbamy o to, by nasze wyroby spełniały najwyższe standardy. Cel ten osiągamy między innymi dzięki powtarzalności cyklu produkcyjnego maszyn oraz używaniu tylko atestowanych surowców od uznanych dostawców.

Wytwarzane przez firmę Prefagbud wyroby betonowe posiadają certyfikaty wydane przez Instytut Techniki Budowlanej z Warszawy. Wszystkie opisane wyżej elementy składają się na atrakcyjność naszej oferty. Dzięki temu ciągle zwiększamy zakres sprzedaży, a grono naszych zadowolonych klientów stale rośnie.

Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą.